Oλοκληρωμένο σετ φροντίδας για υψηλή αντηλιακή προστασία και ενυδάτωση. Με την αγορά της αντηλιακής κρέμας κατά των πανάδων και των ρυτίδων SPF50, δώρο το After Sun 100ml σε συλλεκτικό καλοκαιρινό τσαντάκι από 100% ανακυκλωμένα μπουκάλια.
Τα απαραίτητα για την παραλία! Ολοκληρωμένο σετ προϊόντων, σε πρακτικό μέγεθος 100ml κατάλληλο για ταξίδι, που χαρίζουν υψηλή αντηλιακή προστασία και φροντίδα μετά τον ήλιο.
Ένα προϊόν που συνδυάζει την ευρέως φάσματος αντηλιακή προστασία με ισχυρά αντιοξειδωτικά συστατικά, όχι μόνο για να χαρίσει αντηλιακή προστασία αλλά και να στοχεύσει στην ολοκληρωμένη διόρθωση της φωτογήρανσης.