Η πρόπολη συμβάλλει στην ενίσχυση της φυσικής άμυνας του οργανισμού, ώστε να αντιμετωπίσει τα συμπτώματα του κοινού κρυολογήματος, με τις αντισηπτικές, αντιοξειδωτικές και θεραπευτικές της ιδιότητες.
Σιρόπι που Συμβάλλει στην ενίσχυση της φυσικής άμυνας του οργανισμού, ώστε να αντιμετωπίσει τα συμπτώματα του κοινού κρυολογήματος. Χωρίς συντηρητικά & ζάχαρη.
Συμπλήρωμα διατροφής με Echinacea, βιταμίνη C, Ψευδάργυρο, Ατσερόλα & Αγριοτριανταφυλλιά σε αναβράζουσα μορφή για εύκολη λήψη σε υπέροχη γεύση μέλι-λεμόνι.
To Supradyn Immunity περιέχει 1000mg Βιταμίνης C, Βιταμίνη D & Ψευδάργυρο. *Tα παραπάνω συστατικά συμβάλλουν στη φυσιολογική λειτουργία του ανοσοποιητικού συστήματος & στην ενίσχυση της άμυνας του οργανισμού.