Το πρώτο προϊόν που λάνσαρε η ΑPIVITA το 1979, το σαπούνι με πρόπολη και θυμάρι και με το χαρακτηριστικό μαύρο χρώμα! Καθαρίζει και προσφέρει αντισηψία στην επιδερμίδα προσώπου και σώματος, χωρίς να ξηραίνει.
Ένα διάφανο, εντυπωσιακό σαπούνι με κόκκους που καθαρίζει, δρα απολεπιστικά και τονώνει την επιδερμίδα και τη διάθεση. Αποτελεί απαραίτητο βήμα στη φροντίδα σύσφιξης και κατά της κυτταρίτιδας.
Το απαλό και θρεπτικό, υπερλιπιδικό σαπούνι της σειράς Klorane BEBE καθαρίζει πρόσωπο και σώμα. Ιδανικό για τον καθημερινό καθαρισμό της κανονικής ή ευαίσθητης επιδερμίδας, καταπραΰνει και προστατεύει το υδρολιπιδικό φιλμ από τη γέννηση.